Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanulás otthon?

Angol nyelvtanulás otthon?

Figyelt kérdés

Milyen tankönyveket vagy appokat használtatok a tanulás során? Esetleg tudnátok olyan anyagokat ajánlani ami nektek már bevált? (Youtube, sorozat ami hasznos lehet stb. stb.)

Honnan indultatok amikor elkezdtétek? És meddig jutottatok el egyedül? Mennyi idő volt és hogyan hogyan csináltátok? Mennyi időt szántatok rá?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2022. ápr. 27. 12:38
 1/4 anonim válasza:
51%
én letöltöttem a 60ezer legtöbbször használt angol szó listáját és sorrendben megyek rajta végig. minden egyes szó összes jelentését kiírom excelbe A1-C2ig. Egyelőre csak az A1 jelentéseket Cambridge szótárból.
2022. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Gaál Ottó - Kreatív nyelvtanulás


(Nem reklám. Nekem ebből volt jó tapasztalatom)

2022. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg megvettem a Webster nagyszótárt, azt fogom bevágni, most tartok a harmadik oldalon.
2022. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Duolingo , de nekem az angol része nem tetszett angolra megvettem 1 online angol oktató oldal képzését. Viszont a német oktatás magyarul, magyaroknak, eddig nekem bejön a duón nagyon, kb két hete használom.
2022. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!