Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kecskeméten olasz nyelvtanulás...

Kecskeméten olasz nyelvtanulási lehetőség?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani olyan olasz tanárt, vagy óraadót, aki esetleg nulláról meg tud tanítani nekem egy alapfokot? Kecskeméten keresek!

20/L



2022. ápr. 28. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kecskeméti vagyok. Pár éve tanultam olaszul. Szerintem az alapfokot magadtól is meg tudod tanulni kb. 3-4 hónap alatt, csak aztán érdemes tanárt keresned, amikor már tudsz útbaigazítást kérni az utcán vagy szállást foglalni, ételt rendelni, bemutatni a családodat olaszul.

Ajánlom, hogy vedd meg a PONS Olasz Kezdőknek magyar nyelvű könyvet, amihez van CD melléklet is. Az nagyon jó. Emellett van youtube-on több olasz tanulást segítő csatorna. Privátban tudok mondani párat.


27F

2022. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen! Mindenképpen utánajárok a könyvnek is, én youtube-n rutsch Timea videóit néztem egy ideig, de nem éreztem, hogy kellőképpen fejlődtem volna :)
2022. máj. 5. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd, az csak a leg-leg-leg kezdőbb szint.

Ajánlom a következő csatornákat:

- Italy Made Easy - ehhez kell angolul tudni legalább közép szinten (szerintem messze nem ez a legjobb csatorna, de kezdésnek jó)


- Learn Italian with Lucrezia - ehhez is kell az angol, mert néhol angolul beszél, (de mostanában csak olaszul), ő nem csak a nyelvtant nyomja, hanem vlogger is egyszerre. A régebbi videói között van sok kezdőknek való videó. Később már érted is majd a videóinak egy részét.


- LearnAmo - egy fiatal pár szinte csak a nyelvtant tanítja, és csak olaszul magyaráznak benne (ezt is csak akkor ajánlom, ha már nagyon alap szinten értesz.)


- 99 Problemi - nyelvtant magyarázza, elég alapos, de csak olaszul beszél benne az ürge


- Weilá Tom - ő nem olasz, de anyanyelvi szinten tud olaszul; nyelvtant tanította (amikor még néztem), de a bonyolultabb nyelvtani szabályokba nem megy bele. Kezdésnek ő is jó; ja és angolul tanít


Kb. ezek vannak, de ha eszembe jut még más is, akkor írok.

2022. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!