Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Czifra Éva nyelvtanulós...

Czifra Éva nyelvtanulós módszeréről vélemény, működik?

Figyelt kérdés

Engem konkrétan ez az 1 hónap alatt németül tréning érdekel. 24600ft a tréning, amibe egy könyv is van. Elvileg a jobb agyféltekes módszert alkalmazza. Kíváncsi vagyok hogy próbálta e már valaki.

[link]


2022. máj. 20. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt azt ígéri, hogy a legalapabb dolgokat tudni fogod. Ezt bármilyen módszerrel el lehet sajátítani ennyi idő alatt.
2022. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek fizetnél?

Vannak más lehetőségek is nyelvtanulásra.

1. Lelki gyakorlat

2. [link]

2022. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

néha belefutok a doglaiba, hát nem tudom, nekem sose biztató, ha valami úgy kezdődik mint egy avon- vagy tupperware- hirdetés...

a csaj a világ összes nyelvén beszél és oktatja, van háromszázezer könyve, mindegyikkel maximum egy hónap alatt (de van egy hetes, meg egy napos csoda is), megtanulod a nyelvet, de csak akkor, ha a háromezer forintos könyvecske mellé befizetsz a többtízezer forintos csodamódszerre is, mert anélkül hatástalan... kicsit olyan, mint a titokzatos por, amitől egyszerre lefogysz, izmot növesztesz, ránctalanodsz, teherbe esel és elhozod a világvégét, miközben csokit zabálsz a kanapén. szép lenne ha igaz lenne, de nehézségeim vannak hinni benne.

2022. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!