Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz az emelt...

Mennyire nehéz az emelt francia szóbeli?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Jovoheten kezdődnek az emelt szóbelik és félek, van valami tippetek? Köszi:D

2022. máj. 27. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
10 témakör lesz húzol és beszélsz arról,amit húztál. Legalábbis nálunk így lesz.
2022. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Okes köszi:)
2022. máj. 29. 00:17
 3/19 anonim ***** válasza:
lehet tudni azt a 10 témakört?
2022. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
amúgy kérdező ezek szerint te is emelteztél...neked milyen lett írásbelid? Én is amúgy izgulok a szóbeli miatt....főleg hogy azt sem tudom mit nézek át, hiszen elvileg nincsenek megadva a témakörök.
2022. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
72% az írásbelim:) nagyon örülök mert csak második nyelvem a francia,és nem vagyok kéttannyelvűs, szóval nem tudok annyira jol franciául. Félek a szóbelitől, attól félek le fogja húzni a pontjaim. Neked/nektek milyen lett az írásbeli?
2022. máj. 30. 19:34
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Például beszélj a családodról és aotthoni feladstaidról amiket elvegzel. Vagy pl.Mi a véleményed arról,ha az egész világon egységes valuta lenne.
2022. máj. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

te te honnan tudod h ezek lehetnek? a tanárom azt mondta h nincsenek megadva témakörök és bármi lehet, ezért igazából nem is nagyon tudtam rá készülni..

amúgy 75 pontom lett, de bosszantó mert a hallott szöveg és az írott szövegértésem az eddig érettségik alapján mindig szinte hibátlan volt és most sokkal rosszabbul sikerült...mondjuk migrénnel keltem aznap, izgultam is. 3 fájdalomcsillapítót is be kellett vennem és semmit sem használt...gondolom ez sem segített annyira a vizsgán..:(

2022. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat azt elfelejtettem megírni,hogy én emeltezek franciából. Elég nagy bajban vagyok,mert at írásbelim 52% lett és muszáj jól sikerülnie a szóbelinek,hogy meglegyen a felsőfok.
2022. jún. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
én is emeltezek...most lesz mindjárt a szóbeli..:D ajjaj már izgulok én is..:S Gondolom neked is ma lesz. Majd írd meg , hogy hogy sikerült.
2022. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na túl vagyok rajta:D sztem egész jól ment magamhoz képest, nagyon rendesek voltak a vizsgáztatók:) nagyon jó érzés túllenni rajta
2022. jún. 1. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!