Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi nyelvvizsga szükséges...

Mennyi nyelvvizsga szükséges ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az a kérdés merült fel bennem, hogy mivel kiadták a diplomákat nyelvvizsga nélkül, így ez alapján, ha valaki mesterképzésre ment tovább, úgy neki most a diploma megszerzéséhez, ha azt írja az egyetem szabályzata, két darab nyelvvizsgára van szüksége? Azért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, mert a szabályzat azt írja le, hogy az alapképzés megszerzéséhez szükséges nyelvvizsgától eltérő B2. Na, de akik amnesztiában részesültek, nekik két darab nyelvvizsgát kell bemutatniuk, vagy csak egyet?


Mielőtt valaki betamadna, nekem van nyelvvizsgám, csupán felmerült a kérdés.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Világos, hogy 2 kell.
2022. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Csak amiatt gondolkodtam el, mert azt írták, hogy az alapképzéshez szükséges nyelvtől eltérő, csak ugye, akinek akkor nem volt...Na mindegy, köszönöm szépen a választ. 😃
2022. máj. 31. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

te csicskagász.


melyik egyetemre jársz? miért nem a tanulmányi osztálynak írod le a nyomorod?


ravatal

2022. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!