Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így meglehet a nyelvvizsgám...

Így meglehet a nyelvvizsgám angolból?

Figyelt kérdés
Szóval voltam emelten,azt h8tte,hittem rossz lett és nem foglalkoztam vele. Viszont ma kiderult, hogy 65 pontom lett az irasbelin. 3 nap múlva kell mennem,úgy döntöttem, hogy ezt már nem halasztom el,viszont a témákkal nem vagyok képben. Ha mindenre válaszolok, normálisan beszélek meg stb akkor még átmehetek és meglehet a nyelvvizsgám?

2022. máj. 30. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, meg lehet. Ez valamennyire szerencsén is múlik, mert nyilván ha az ember egy könnyebb témát kap, akkor különösebb felkészülés nélkül is átmehet. Viszont ha például kikapsz egy olyan témát, mint az Európai Unió (most ez csak egy példa, azt hiszem az ECL-nél van ilyen), vagy pedig a globalizáció, viszont te annyira nem vagy ennyire jártas a témákban, akkor azért meglehet bukni. Szóval szerintem azért nézegesd, hogy milyen témák kellenek a szóbelire, és az ilyen nehezebb témákat nézd át, hogy azért legyen valamennyi ötleted arra, hogy mit is kéne mondani.
2022. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

En ezt a felkeszulest, tetelek kidolgozasat a budos eletben nem fogom megerteni. Minek?

Egy vizsga, tudas arrol szol, hogy beszelsz, irsz, olvasol angolul.

Egy szobeli vizsga sem mas mint egy brszelgetes.

2022. máj. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom mi kapcsolódik egy témához vagy miről kell beszélni pontosan, azért jobb ha át nézem a témákat. De egyáltalán nem is tudom hogyan zajlik egy ilyen, sosem próbáltam még és azt sem tudom hogy egyáltalán mire jutok majd xD


Közép szinten hasznos volt, hogy át nézem, mert nem tudtam volna azokról beszélni, amik a tételben voltak.

2022. máj. 31. 11:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy megyek el, hogy kb 3 angol fakton voltam és azon is valami könyvben dolgoztunk oda nem illő feladatokon, szóval kiváncsi leszek mire jutok
2022. máj. 31. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!