Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell angolból érvelni...

Hogyan kell angolból érvelni emelt szinten?

Figyelt kérdés

Sosem gyakoroltam ilyent és holnap szóbeli lesz. Elég ha elkezdem mondani a dolgaimat, amiket gondolok és ezt végig hallgatja a tanár? Ha jól tudom kapok egy papírt, amin rajta lesznek az érvek. Arról nézhetem majd a vazlatpontokat és fogalmazhatok onnan mondatokat? Be vagyok sz.rva rendesen bakker😣


Vannak esetleg még olyan szó fordulatok, amiket itt megéri említeni? És hogyan kell kezdeni az érvelést?



2022. jún. 2. 18:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egész jó volt, rohadtul leblokkoltam az elején de rendesek voltak a vizsgáztatók és segítettek megtalálni az angol tudásom xd

Aztán sorra mentünk minden feladaton, én mondtam amit tudtam mindenről, néha mutogattam még hogy megértsék. 10-15 pontot szerintem kapok majd

2022. jún. 5. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!