Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvet van kedve...

Spanyol nyelvet van kedve valakinek tanulni?

Figyelt kérdés

Én kezdő vagyok néhány szót és mondatot már tudok. ha lenne kedve valakinek velem tanulnia jelezze. Elsősorban online platformon(pl. Itt privatban, Messenger, insta...) Ha esetleg közel vagy hozzám és van kedved néha össze is futhatnánk.

Nem baj az sem ha haladó szinten vagy. Legalább tudsz segíteni és motiválsz. De full kezdő jelentkezését is várom.


Esetleg ha valaki tud alkalmazást, web helyet vagy könyvet hozzá ne tartsa magában.



2022. jún. 6. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Duolingo? Vagy vannak spanyolos csoportok Facen, amiknek az is az előnye, hogy spanyolos programokra invitálják az embert. Kamaszkoromban jártam ilyen programokra és nagyon élveztem őket. A nagy előnye, hogy latinamerikaiak is részt szoktak venni rajtuk és ők szívesen társalognak veled, segítenek fejleszteni a nyelvtudásod, akkor is, ha össz-vissz pár mondatot ismersz.
2022. jún. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,én szívesen tanulnék spanyolt valakivel...

Igazából tavaly el is kezdtem,de valamiért abbahagytam....szeretném folytatni és a célom az hogy meg is tanuljam rendesen

Ha érdekel akkor írj privátban oké?🙂

2022. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!