Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelve(ke)n tudtok?

Milyen nyelve(ke)n tudtok?

Figyelt kérdés

Most a "tudás" annak számít, hogy ismered a múlt, jelen idő(ket) és ki tudod fejezni magad egészséges mondatokban.

A "tanulás" gondolom egyértelmű.

Az "általános iskolában tanultam de azóta csak arra emlékszem, hogy 'kutya" nem számít.


Ha egyen se, azt is írjátok le!



2022. jún. 16. 19:50
1 2
 11/16 franciasrac ***** válasza:
100%
Francia anyanyelvi szinten, angol folyamatosan, német és magyar eléggé érthetően, nincs tervem mást tanulni mielőtt jól beszéljem ezeket
2022. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Angol nyelvterületen élek, így az angol alap. Emellett tanulok olaszul és szlovákul, valamint az ír tudásomat csiszolom
2022. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
angol közel anyanyelvi szinten, német és orosz
2022. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Te #4, ha te írtál az általam a #6 alatt javasolt latin fordításnál segítségképpen ott utoljára, akkor lóizét sem tudsz latinul. És nyilván a többi is csak ilyen öntömjénezés a semmire. Még jó, ha magyarul középiskolás irodalom és nyelvtan közepes/közepes szinten vagy.
2022. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

16:05-ös!


Ha annyira okos vagy, akkor miért nem fordítottad le magadnak azt a latin mondatot?

2022. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert én nem tudok latinul, de én nem is hazudom azt, hogy tudok, de magyarul annyit igen, hogy az merő értelmetlenség, ami oda van írva.
2022. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!