Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolul hogy mondják azt a...

Spanyolul hogy mondják azt a szót hogy nemiszerv (nem a konkrét női vagy férfi nemiszerv, hanem általában, a nemiszerv, ami lehet női vagy férfi és természetesen emlősökre gondolok, azon belül emberekre)?

Figyelt kérdés

Lécci normálisan írjátok meg a választ, ne perverzkedve! Köszi!


(És azért kérdezem, mert a kedvenc írom egyik könyvében minden fejezet végén van egy rajz amiben egy nemiszerv van erejtve. Ezt viccesnek találom és szeretném valakinek spanyolul elmesélni, de eddig a 30 évem alatt sosem kellett spanyolul kimondanom azt a szót, hogy nemiszerv, így nem tudom hogy mondják, a szótárban pedig nincs benne.)


2022. jún. 17. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Genitales?

Én sem vagyok benne biztos, illetve lehet, hogy ez túl hivatalos kifejezés, de most ez ugrott bey

2022. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Genitales, órgano sexual
2022. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A következö fordító sokkal jobb, mint a gooogle, ezt használd legközelebb, könnyebben megtalálod, amiket keresel:

[link]

2022. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Van egy dal perzsa nyelven és én nem tudtam hogy van perzsa nyelv mert azt hittem a perzsa az márka mint például perzsa macska és azt hittem török nyelven énekelnek vagy törökféle nyelven és kiderült hogy perzsa nyelven. Dalban éneklik a szót hogy úgy kell kiejteni hogy nemiser és nekem mindig az a szó jut eszembe róla hogy nemiszerv de nem tudom mit jelenthet de ez vicces és én úgy képzelem el hogy azt jelenti hogy nemiszerv ezért szerintem perzsa nyelven úgy mondják hogy nemiser.
2022. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy irigyelek mindenkit aki itt írt mert ők tudnak spanyol nyelven nekem pedig ez álmom csak sajnos én nem járhatok spanyol nyelvet tanító tanárhoz mert kettes lettem magyarból és hármas angolból de többi jegyem négyes meg ötös bioszból dicséretes ötöst kaptam ÉRTITEK DICSÉRETES ÖTÖST szüleim meg kitalálták hogy inkább magyar nyelvet javítgató tanárhoz megyek nyáron aki nyelvtant tanít és ezzel töltöm a nyáromat és ha leérettségiztem akkor mehetek spanyol nyelvet tanító tanárhoz spanyol nyelvet tanulni de az sokára lesz és nagyon szeretnék megtanulni spanyol nyelven egy spanyol nyelvet tanító tanártól bárcsak elkezdhetném most nem értem miért kell cirkuszolni kettes és hármas miatt bizimben másnak sokkal rosszabb bizije. :( Képzeljétek giminkben igazgatónő márta meg én is márta vagyok tehát nevünk ugyanaz és ő tegnap tanévzáróünnepségen osztott jutalomkönyveket és én végigtanultam egész tanévet lett dicséretes ötösöm is bioszból meg tanévzáróünnepségen is szerepeltem osztályommal tehát iskolát is segítettem táncos műsort adtunk elő és csak két gyerek kapott jutalomkönyvet osztályomból én nem kaptam. :( Szomorú hogy se jutalomkönyv se spanyol nyelvet tanító tanár csak magyar magántanár van nyáron ez szomorú nyár lesz.
2022. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!