Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 10. Osztályban melyik igeidőke...

10. Osztályban melyik igeidőket kell már tudni?

Figyelt kérdés
Itthon tanok angolul, és szeretném tudni, hogy mikor érem el a társaim "szintjét" nyelvtanilag.
2022. jún. 30. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,hogy ők milyen tanterv, milyen tankönyv alapján tanultak addig...
2022. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen! És ne az igeidőkben mérd a nyelvtudást, mert elég csekély köze van hozzá.
2022. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
English file kék könyv
2022. jún. 30. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Past Simple, Past continuous, Past Perfect, Future Simple, to be going to
2022. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még annyi, hogy a zöld könyv mivel bővül ezután?
2022. jún. 30. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igeidőkből a Present Perfect Continuous-szel. De nemcsak igeidőkből áll a nyelvtan.
2022. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, értem, csak szerettem volna egy képet kapni. Köszi mégegyszer!
2022. júl. 1. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Az English File kék könyv emlékeim szerint a kezdő vagy álkezdő könyv. Utána jött még (nekem) egy zöld, egy narancssárga és egy sötét zöld kötet. Az utolsó az advanced szint, ami elég lehet egy felsőfokú nyelvvizsgához. Ha addig elsajátítod az angolt, az már elég jó.
2022. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!