Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen más olyan nyelviskolát...

Milyen más olyan nyelviskolát ismertek, ami a Katedrához hasonlítható minsőségre (pro/kontra)?

Figyelt kérdés
Angol és német nyelvek kapcsán érdekelne leginkább.

2022. júl. 21. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt sem tudjuk, te mit tartasz a Katedráról... Én jártam hozzájuk egy tanévnyit, a kilencvenesek első felében valamikor, hát akkor az angoltanárhallgatók voltak ott tanárok, de akkor volt az, hogy azt hitte a hülyemagyar, hogy kinyílt a világ, és csakis az okos lányok és fiúk mentek neki a nyelvtanári pályának (a British Airways utasainak 70 %-a nyelvtanulási céllal ült a gépen :D ), az én tanárom egyik mondata például ez volt: ez nekem nem természetes, mert én a berlini egyetemen tanultam angolul, szóval nem magyarról, hanem németről... :D Hát ez a lány tényleg briliáns volt. Bár nem volt annyira szép. :D

Aztán később meg sok rosszat olvastam a Katedráról, pontosabban elítélő véleményeket tények nélkül.

2022. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!