Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 6 hónap alatt német középfokú?

6 hónap alatt német középfokú?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy szerintetek intenzív német tanulással 6 hónap alatt meg tudom szerezni a német középfokú nyelvvizsgát?

A2-es szinten vagyok még csak.

Az intenzív tanulást illetően: német filmek/sorozatok, nyelvtan gyakorlása, levelek írásának gyakorláda napi szinten. A beszédet nem biztos hogy naponta tzdom gyakorolni, de hetente 2x-3x biztos.

Mi a véleményetek?



2022. júl. 23. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tettem le fél év után nyelvvizsgát, bár nem németet. Így tidom, hogy lehetséges egy nyelvvizsga ennyi idő alatt, viszont akkor tényleg rengeteget kell vele foglalkozni napi szinten. És tanári segítség sem árt.
2022. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nagyon nagy szükségem lenne rá, úgyhogy az kétségtelen hogy nem fogok vele sokat foglalkozni.

Csak nem tudtam hogy ez lehetséges-e vagy sem.

2022. júl. 23. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, n3zd ha nem próbálod meg sosem fogod megtudni. Ha pedig fél év alatt nem éred el azt a szintet akkor is lehet, hogy hatalmas leaz a fejlődés és már csak kicsi fog hiányozni a nyelvvizsgához.
2022. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!