Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam angol B2 sikerülhet...

Euroexam angol B2 sikerülhet így? Mennyivel könnyebb a Corvinus nyelvvizsgánál?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem a mintafeladatokat, ami fent van az oldalukon, az egész jól ment, 85-90%-os. Viszont hallottam, hogy a vizsgán sokkal nehezebbek vannak, mint a mintában vagy a gyakorló könyvükben, mert felér egy C1-esel is. A Corvinus C1-es próba nyelvvizsgáján voltam (tudom még nem vagyok azon a szinten, de a B2-es próbák mindig jól sikerültek, összességében 80% felett, gondoltam megpróbálom), ott egyedül a nyelvhelyesség nem lett meg a 40% (de az konkrétan nincs is euroexamen), meg a listening lett pont 40%, de azért élesben nyilván más. Viszont ahogy mondtam, én csak B2-esre akarok menni. Van olyan "könnyű" az euroexam hallásértése, hogy így sikerüljön, ugyanis listeningből nem igazán vagyok jó. Esetleg még valami tipp amivel lehet készülni?

2022. júl. 25. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!