Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen lehetőségeket, módszere...

Milyen lehetőségeket, módszereket ajánlottok az angol tanulásra?

Figyelt kérdés

Az iskolás évek alatt tanultam angolt, még az egyetemen is. Sajnos nem sok sikerrel ( több tanár szerint reménytelen eset vagyok). Próbálkoztam tanfolyamokkal, különböző könyvekkel, de egyszerűen egy szinten megragadok.


Szükségem lenne egy nyelvviszgara, hogy tudjak tovább lépni és jobb állást találni.

25/L



2022. aug. 23. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan könyvet, regényt, scifit, horrort, stb, amit szívesen olvasnál. Ezt olvasd el angulol, folyamatosan, sokszor, értelmezd, éld át, olvasd újra és újra, szótárazd ki amit nem értesz, írd ki az érdekesebb mondatokat.
2022. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg reménytelen eset vagy többek szerint, akkor nem biztos, hogy egyedül menni fog, illetve én tanfolyamokkal sem foglalkoznék, hanem kifejezetten magántanárt keresnék. Valamilyen alapvető hiányosság lehet az oka, hogy nem tudsz továbbhaladni. Ugyan tényleg manapság rengeteg lehetőség van önálló tanulásra, de azért ez nem mindenkinek megy. Youtubeon vannak jó videók, illetve a Cambridge-Oxford angol nyelvtan könyvek, magyarul a Dohár Péter, de ennyiből nehéz megmondani, hogy mire lenne szükséged. Én magántanárra szavaznék.
2022. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress olyan magántanárt akinek az órái angolul folytatott kommunikációra épülnek. Ebben az esetben mindenképpen muszáj leszel beszélgetni hiszen csak így tudnátok kommunikálni
2022. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!