Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz egy B2-es BME...

Mennyire nehéz egy B2-es BME angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Sok feladatot megcsináltam már a nagy BME nyelvvizsgakönyvben, de nem vagyok abban biztos, hogy a vizsgán is ugyanolyan nehézségűek lesznek a feladatok, vagy hogy a beszédértésnél nem lesz-e gyorsabb, lassabb, hangosabb, halkabb, vagy zajosabb az elhangzó szöveg.

2022. aug. 24. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármikor ki lehet fogni 1-1 nehezebb feladatot, de szerintem nagyságrendileg olyanra kell számítani, ami a könyvben van. A beszédértés nehezebb volt, kevésbé jól hallható, mert egy nagy teremben írtuk otthon meg fülessel gyakoroltam, a többi nem okozott nagy meglepetést. Hajrá!
2022. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!