Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érthető amit írtam angolul?

Érthető amit írtam angolul?

Figyelt kérdés

The last year, when i sead to you ,,i like you, but it not love, but you are attractiv." I to comlicated the things in my mind, i thought love when 2 people one couple.It was stupidity.I think from that moment you started think about me bad,that i'm ,,a dick."

I love you,i was really after you, i was just to proud becaua i have had bad experience in the past, and i would had not like, if you would had put me frend zone.

Other thing in the last year.When i wanted to you cuddle, and you sead to me ,,i'm sick" and i sead to you ,,I dont mind"(I sead to you with a smile) i meant i don't mind if you cuddle me and i will be sick from you.I smiled to much, even if you was unwell or bad mood, i just wanted to be nice man,it was also my stupidity.I alweys had empathy towerd of you! And i pitied you when you looked like sad or sick even if i smiled !

I so many times i expres my self as i can and not as i would like.

I respect you.

I'm so sorry if I hurt you last year, it wasn't my purpose.❤️


Illetve, mikor idéztem amiket mondtunk egymásnak az úgy érthető lesz számára? Még nem küldtem el, kérlek segítsetek,az angolom sajnos még nem olyan jó.



2022. aug. 31. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem nagyjából mit szeretnél mondani, de én is magyar logika szerint olvasom - ha a címzett nem magyar anyanyelvű, elképzelhető hogy neki nehezebb lesz értelmeznie.

Nagyon sok hiba van a szövegben egyébként, majdnem minden második szó/kifejezés rossz. Ami nagyon szúrta a szemem és többször is van: nem sead, hanem said. (Mármint, ha azt akarod kifejezni, hogy "mondta/mondtam/mondtad".)

2022. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érthető. Mit akarsz mondani neki?
2022. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Vajon neki nagyon nehéz lesz kiszedni mit akarok?:(

Igen,sajna magyar logikával tudtam össze rakni. Észre vettem mikor befejeztema ,,sead" szót csak elfelejttetem kijavitani. :)


Köszönöm a válaszod. :) várom a további válaszokat.

2022. aug. 31. 11:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szövegben annyi hiba van, hogy valószínűleg egy fordító (google fordító, deepl) értelmesebb szöveget eredményezne magyarról.
2022. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira hibás, hogy lehet jobb lenne ha magyarul leírnád és valaki lefordítaná neked.
2022. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, a deepl egész jól fordít, még az is jobb lenne.
2022. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Inkabb le írom magyarul, akkor. Köszönöm az eddigi valaszokat.
2022. aug. 31. 11:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hemzseg a hibáktól, a valószínűleg elégtelen és önálló nyelvtanulás folytán történő szószerinti fordítástól.


Írd le magyarul, dobd be a deepl.com fordítóba - sokkal jobban le fogja fordítani.

2022. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Itt van magyarul kicsit másabb mint amit angolul írtam, ez jobban illeszkedik ahhoz amit akarok neki üzeni mint amit angolul írtam.



Tavaly mikor azt mondtam neked ,,kedvelek de nem szerelem, hanem vonzó vagy, túl komplikaltam a dolgokat a fejemben, úgy gonsoltam szerelem az, mikor már 2ember 1par.

Vonzó vagy mert szeretem a közeledben lenni.

Azthiszem attól a pillanatol kezdted azt gondolni rólam hogy rossz vagyok, ,,egy farok vagyok." Hogy csak megdugnalak.

Szeretlek téged,odáig vagyok érted,csak túl büszke voltam,mert rossz tapasztalatom volt a múltban.

Másik dolog tavalyról, mikor megakartalak ölelni, és azt mondtad ,, beteg vagyok"és én azt mondtam egy nagy mosolyal ,,nem bánom" úgy értettem, hogy nem bánom ha megölelsz és rám ragad a megfázasod.

Együtt éreztem veled sajnáltalak, mikor szomorú vagy beteg voltál, még ha túl sokat mosolyogtam is!

Nagyon sokszor úgy fejezem ki magam, ahogy tudom, nem úgy ahogy szeretném.

Tisztelek.

Sajnálom, ha megsertetlek a tavaly, nem volt szándékos.

2022. aug. 31. 12:29
 10/18 A kérdező kommentje:

Az elsőt rosszul fogalmaztam,elnézésé. Ezt kellene leforditani.


Tavaly mikor azt mondtam neked ,,kedvelek de nem szerelem, hanem vonzó vagy" túl komplikaltam a dolgokat a fejemben, úgy gonsoltam szerelem az, mikor már 2ember 1par.

Azthiszem attól a pillanatol kezdted azt gondolni rólam hogy rossz vagyok, ,,egy farok vagyok." Hogy csak meg akarlak dugni.

Szeretlek téged,odáig vagyok érted,csak túl büszke voltam,mert rossz tapasztalatom volt a múltban.

Másik dolog tavalyról, mikor megakartalak ölelni, és azt mondtad ,, beteg vagyok"és én azt mondtam egy nagy mosolyal ,,nem bánom" úgy értettem, hogy nem bánom ha megölelsz és rám ragad a megfázasod.

Együtt éreztem veled sajnáltalak, mikor szomorú vagy beteg voltál, még ha túl sokat mosolyogtam is!

Nagyon sokszor úgy fejezem ki magam, ahogy tudom, nem úgy ahogy szeretném.

Tisztelek.

Sajnálom, ha megsertetlek a tavaly, nem volt szándékos.

2022. aug. 31. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!