Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítetek nekem nyelvvizsgát...

Segítetek nekem nyelvvizsgát választani?

Figyelt kérdés

8 évvel a középfokú után bátorkodnék C1-et tenni, a Languagecert, BME és esetleg az Origo jöttek számításba.

Fordítással, nyelvtannal ki vagyok békülve. Beszélni tudok, csak annyira nem szeretek, szóval pl ezt az Euro-féle felkészülős-prezentálós páros vitát kihagyom, ha már lehet válogatni, örülnék ha ez a része laza lenne.



2022. szept. 13. 02:29
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
bakker, a mi időnkben rigó utcai volt és csók, nem ez az ezerféle megúszós habiszti gagyi életképteleneknek való nyelvvizsga
2022. szept. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de ha valami, az megúszós, nem? Legalábbis nekem igen kellemes emlékeim vannak róla, csacsogsz egy sort a vizsgáztatóval meg mutatnak egy képet és mehetsz dolgodra.
2022. szept. 13. 04:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Fordítással, nyelvtannal ki vagyok békülve."

. Ok, de szeretnél is fordítani, vagy ha nem muszáj, akkor jó az egynyelvű is?

2022. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a BME-t ajánlom, mindegyik nyelvvizsgámat ott tettem le és szerintem teljesen jól van felépítve.
2022. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Ha biztos akarsz lenni benne hogy a tudásra kapod a vízsgád akkor ne akard már meguszosra venni a helyzetet. Köszi.
2022. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül akarok ebben biztos lenni, köszi.
2022. szept. 15. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!