Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz vagy a spanyol?

Olasz vagy a spanyol?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok dönteni , szóval segítsetek kérlek:D

Mind a kettő tetszik és nem akarok németet tanulni



2022. szept. 20. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Gyakorlati haszna egyiknek sincs sok a munka világában, ellentétben a némettel.
2022. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha a kettő közül kéne dönteni, miért kellene németet tanulni?


Én mindkettőt beszélem felsőfokon, szerintem nehézségre kb. egy szinten vannak. Persze van, ami az egyikben nehéz más pedig a másikban.


Tényleg úgy kéne dönteni, hogy melyik tetszik jobban. Később még a másikat is megtanulhatod.


Ha a munka szempontjából kérdezed mindkettővel van esély elhelyezkedni, de leginkább úgy, ha magas szinten beszéled.


Ha nagyon nem megy, akkor írd fel őket egy lapra, gyűrd össze és húzz közülük. Nem az a lényeg, hogy mit húzol, hanem, hogy amikor készülsz húzni melyiket szeretnéd inkább kihúzni. Na azt tanuld.

2022. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. tapasztalatod szerint melyikre van nagyobb kereslet?

Sokat hallani a spanyolok hatalmas munkanélküliségéről stb itthon keresett a kettő nyelv? Ha már a munka szóba került.

2022. szept. 20. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Az USA-ban a spanyol az egyik hivatalos nyelv. Az emberek többsége érti is valamennyire. Én azt tanulnám.
2022. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

"a munka világában, ellentétben a némettel."

Ki beszélt itt munkáról?

És ki nem sz.ja le a németet?

2022. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Én személy szerint Olaszt, de neked ez nem mérvadó, nekem van indokom is rá hogy miért.
2022. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4: Az USA-ban nincs is hivatalos nyelv – még az angol sem az, nemhogy a spanyol.
2022. szept. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vinkó Márton válasza:
Nekem a spanyol "érdekesebb"...
2022. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!