Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van Pesten olyan ember, aki...

Van Pesten olyan ember, aki segítene angolt tanítani?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni az angolt, kezdő vagyok, sajnos tanárra nincs pénzem, és harmadik állást már nem tudok elvállalni. Tudna esetleg velem valaki hetente 2 alkalommal leülni foglalkozni? Célom nem titkolom, elmenni innen az országból, lehetőleg végleg. De muszáj lenne tudnom angolul. Válaszokat előre is köszönöm

2022. okt. 6. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

iratkozz be egy tanfolyamra, az nem olyan drága, mint egy magántanár.

Nem gondolod, hogy valaki ingyen leül veled foglalkozni, mikor ezért 5e ft/óra díjat is kaphat...

2022. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam alapítvány vagy valami, vannak önkéntes és segítő szándékú emberek is. Hogy te ilyen vagy, a világ még nem válik azzá.
2022. okt. 6. 20:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Vadidegen nem fog jódzívből elvállalni. Szerinted csak neked kell kenyeret tennrf az asztalra?


Tudod mekkora időbefektetés nyelvet tanítani? Nem csak addig tart a munka, amíg veled ül a tanár, készülnie kell anyaggal is stb.

2022. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

jószívből*


tenned*

2022. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2. Nagyon naiv vagy....


Egy nyelvtanár sok sok evet belefektetett a tanulasba, hogy később ebből meg tudjon élni. Meg a családjat eltartani. A mai árak mellett ki tudja megengedni maganak azt a luxust h karitatív alapon ingyen tanítson?

2022. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha ingyenesen akarsz nyelvet tanulni, az interneten kéne bőngészgetned. Az angol tankkönyvek, munkafüzetek 1.-12. osztályik felvannak rakva ingyen. Youtuben 1000 videót találsz ha valami nem is lenne világos. Doulingot is érdemes naponta nyomkodni pár percig. Ilyen időkben nehezen fogsz élőben ingyen tanárt tanálni, akinek lesz ideje ezzel foglalkozni
2022. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Duolingo, Xeropan app

Pesten a mormonoknak szoktak heti egyszer ingyenes angoloraik lenni.

[link]

2022. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem kértem nyelvtanárt, nekem az is elég, ha valaki beszéli az angolt középfokon. Csak segíteni kell elkezdeni az elején
2022. okt. 7. 07:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Alkalmanként még rendben lenne; sokszor csináltam olyat, de rendszeresen az már más. Azt be kell tervezni, ha jön egy tanítvány akkor nyílván vele fog inkább foglalkozni, szóval nem könnyű.

Ahogy előttem írták, próbálkozz a Duolingóval, a saját tempódban, időbeosztásodban.

Plusz minimális nyelvtudással is tudsz már munkát vállalni, aztán majd ragad rád. Sok sikert!

2022. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És hova menjek külföldre? Britekhez már nem lehet, németbe meg nem ragad rám angol :(
2022. okt. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!