Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg koreaiul?

Hogyan tanuljak meg koreaiul?

Figyelt kérdés

Egyedül hogyan tudnám megtanulni?

Ha esetleg valaki valami oldalról tanulta meg/tanulja, akkor az légyszíves küldjön egy linket.

Vagy ha vmi könyvből tanulja/tanulta meg a nyelvet, az írja meg a címét pls.

Még ha valaki tud valami nyelv tanulási tanácsot adni, akkor azt megköszönném.



2022. nov. 11. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én is tanulom, kérlek írjatok tippeket
2022. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

APPOK

Íráshoz: TenguGo Hangul app

Nagyon régen használtam (5+ éve), még anno ezzel tanultam írni, olvasni. Szerettem, mert könnyű volt használni, és jól begyakoroltatta a karaktereket.


Szavakhoz:

Memrise, Drops, Avocards appok


Nyelvtanhoz:

Lingory: Learn Korean app, csak ezzel simán el lehet jutni nyelvtani szinten A2-ig (bár a koreai nyelvvizsga szintjeit máshogy mérik).


KÖNYVEK

Vitamin Korean: [link]

sajnos, elhanyagoltam a nyelvet, de ismétlésnek nagyon, nagyon jó és csak ajánlani tudom. Szerintem tanulásnál is megállja a helyét.


Korean Grammar in Use könyvcsalád

sok helyen fent volt rég, ingyenes pdf-ben, elég felkapott, meg jól is tanít


EGYÉB

Talk to Me in Korean franchise, van mindenük; YT csatorna, könyvek, munkafüzetek, podcast, Insta, és jól is tanítanak

2022. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg, ha magyar nyelvű könyvekkel szeretnél tanulni akkor ajánlom a két legújabbat:


-A KOREAI NYELV KEZDŐ LÉPÉSEI 1


-PONS KOREAI Nyelvkönyv kezdőknek

2022. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Hajrá☺️🍀

2., 3. Köszönöm

2022. nov. 15. 20:01
 5/5 anonim válasza:
100%

Nézz filmeket, pl. itt:


[link]

[link]

[link]

[link]

2023. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!