Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tanuljak EGYEDÜL koreaiul?

Hogyan tanuljak EGYEDÜL koreaiul?

Figyelt kérdés
szeretnék megtanulni koreaiul, de nem tudok nyelvtanárhoz menni, mert nincs a környéken sehol sem. elkezdtem vezetni egy füzetet, eddig a magánhangzók vannak benne. ha azokat elkezdem tanulni, majd a mássalhangzókat stb. ér valamit, vagy ne is kezdjek bele?

2018. máj. 28. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Utánanézel, hogy milyen normális(!!!) nyelvkönyv van hozzá, és hogy melyik tűnik a legjobbnak, kinyomtatod, és használod.
2018. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!
2018. máj. 28. 21:25
 3/7 Mansour ***** válasza:

Manapság, az internet korában nem lehetetlen vállalkozás, de sok időt és energiát kell belefektetni.

Ez jól jöhet: [link]

2018. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Ha okostelefonod van (amit a mai világban valószínűnek tartok), akkor töltsd le a "Write it!Korean" appot, ez megtanítja a karaktereket.


Utána érdemes letölteni a Sejong 1-es tankönyvet pdf-ben, és kinyomtatni. Folyamatosan haladni vele. A feladatok szövegének a lefordítása is már a tanulás része!

Nagyon kezdőknek érdemes rákukkantani Harkai Daniella blogjára, de ne használd hosszú távon, csak egy kis beindításnak! Hosszú távon nem lehet vele túl sokat érni.


K. N.

2018. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mrsn válasza:
49%

Kedves Kérdező!

Abban a hihetetlen szerencsében van részem, hogy személyesen is ismerem azt a bizonyos Harkai Daniellát, aki jelen állás szerint országos szaktekintélynek számít a korai nyelvtanulás berkein belül. A fent említett hölgy ugyanis megkerülhetetlen, ha koreait akarsz tanulni. Rengetegen hivatkoznak rá, használják az anyagait, és ő engedi, hogy használják,ingyen és bérmentve. Ő ugyanis autodidakta módon, önállóan, saját tanulási módszert kidolgozva tanulja több éve ezt a nyelvet. Több ANGOL nyelvű koreai nyelvet tanító nyelvkönyvön rágta át magát az elmúlt években és fordította le MAGYARRA és tette MINDENKI számára elérhetővé az lefordított és kommentált anyagokat a blogjában. Ezt a blogot szólta le sértő-rágalmazó-provokáló módon K.N.

화이팅~

2018. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Amúgy szerintem Harkai Daniellának fel kéne jelentenie a fentebb posztolót... aki névtelenül pocskondiáz másokat, ezzel szemben annak, akit leszól a teljes nevét kíírja, annak bizony szembe kellene néznie a jogi következményekkel. Legalábbis kellene, itt lenne az ideje az ostoba magyaroknak is megtanulni, hogy csak mert ez az internet, még nem tehetsz meg bármit, amit akarsz.
2018. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:


1. Harkai Daniellával már békésen elrendeztük a dolgot.

Letisztáztuk, hogy miért írtam úgy/azt ahogy/amit. Ő is megértette és elfogadta, mostmár tudja, hogy egyáltalán nem "pocskondiázás" volt ez a részemről.

2. Hosszú ideje nem tartózkodom Magyarországon, csak ritkán járok haza. Megszűntettem a lakcímemet és a TB ellátásom is. A NAV-nál is elrendeztem a dolgokat. Igazából mivel megvan az itteni állampolgárságom is (jelenleg kettős állampolgár vagyok), elindítottam a magyar állampolgárságom lemondásának a folyamatát.

Nemsokára rám már máshogy fognak vonatkozni a dolgok.

Bár mint mondtam, ez már nem lényeges, hiszen Daniellával megbeszéltük békésen a dolgot.


K. N.

2018. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!