Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tételhúzás (középfokú) nyelvvi...

Tételhúzás (középfokú) nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy vannak témakörök nyelvvizsgán, amikből fel lehet készülni, de hogy tételszerűen kellene kihúzni egyet, és arról beszélni. Ugye jól tudom, hogy ez nem így működik?
2010. szept. 30. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, persze :)


de ez amúgy nyelvvizsgafüggő.

pl TELC-en kapsz egy prezentációt és arról kell beszélned, ez pl olyan hogy egy könyv amit olvastál. ez pl egy szórakozás témakörbe tartozó "tétel"


de más nyelvvizsgatípusoknál máshogy van.


de abban biztos vagyok, hogy olyan sehol sincs, hogy kihúzod hogy Family és akkor van 10 perced h elmondj mindent és kész...:D mindig feladatok vannak, tájékozódj a nyelvvizsgák hivatalos oldalán.

2010. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahol én nyelvvizsgáztam, ott 3 kép közül lehetett választani. Kiválasztottam az egyiket, elmondtam, miért azt választottam, mit látok rajta, és aztán általánosan bemutattam az adott témakört, amit én a kép alapján gondoltam. Itt konkrétan egy nagy adag szemét volt az utcán meg egy babakocsit tologató anyuka... tehát ez ilyen környezetvédelmi téma volt.:)
2010. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak megerősítést vártam a kérdéssel kapcsolatban. Megkaptam. :) Köszönöm szépen.
2010. okt. 1. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyikre mennél?
2014. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kell húzni, hanem dumálgatni kell
2014. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!