Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leadjam-e 4. re az angol?...

Leadjam-e 4. re az angol? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
Angol tagozatos vagyok, 10.es. Jövöre elörehozottan éretségizek belöle középfokon, és nemtudom, hogy leadjam-e 4.re. (középfokú nyelvvizsgám már van.) Ti mit javasoltok?
2010. máj. 21. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Érettségi után nem kell bejárnod angolórákra. Vagyis általában a tanárok nem szeretik, mert az elején még ott vagy, aztán hol emiatt, hol amiatt kihagysz 1-2 alkalmat aztán már be sem jársz... Amúgy meg szintentartásnak egyáltalán nem lenne rossz, de ha nem kötelező, senkinek nem lenne kedve bejárni.
2010. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jarj be, ha el tudod vallalni, hogy mindig bejarsz, mindig kesz a hazid es nem zavarod az ora menetet. Ingyen tanulhatsz angolt meg egy evig:) Mellesleg azert megjegyeznem, hogy a kozepfoku az kutyafule, meg boven van hova fejlodnod, radfer az az angolora
2010. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg is megkérheted a tanárt, hogy adjon nehezebb feladatokat. gondolom nem csak te leszel előrehozott érettségis, fogjatok össze többen, és kérjetek fejlesztő feladatokat.. Ez még a tanárnak is tetszhet, és így több értelme lesz. Ha mást nem, olvassatok nehezebb nyelvezetű cikkeket, csináljatok plakátokat, keressetek levelezőpartnereket, próbáljátok élvezetessé tenni a tanórákat
2010. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fősulin adtam le,(ennek már 9 éve) ott már egyáltalán nem tanultam. SAJNOS! Most meg fizethetem a tanárt, mert gyakorlás híján elfelejtettem. A helyedben simán gyúrnék a felsőfokúra! Nagyobb előnnyel indulnál a munkaerőpiacon, az egyszer tuti !
2010. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig eljutottál, miért hagynád abba?? Lesz ez még jobb is ;)
2010. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, igazatok van, köszönömszépen a válaszokat. :)

csal arra gondoltam, hogy ha leadnám, esetleg elkezdenék olaszt tanulni, mert hogy több időm lenne,meg elvileg könnyű.

2010. máj. 23. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!