Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelvemet le akarom...

Német nyelvemet le akarom váltani angolra 10. o lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Nos 10.osztályos vagyok és Német az első nyelvem amiből egy kukott se értek mert a Tanár rosszul oktat (többiek se értik nem én vok a kivétel).

Az Angolt most tanulom 2.éve úgy 4-es az átlagom belőle és értem.

Fel szeretném venni az Angolt első nyelvnek és Le akarom adni a Németet második nyelvnek. Lehetséges ez? és mikor mehetnék Angolt tanulni?


2010. okt. 4. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de még gyorsan cselekedj, míg év eleje van, ha akad rá lehetőség, akkor szerintem megengedik. Sok szerencsét ;)
2010. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hm... attól függ, milyen suliba jársz. Nálunk gimiben muszáj 2 nyelvet tanulni. Az elképzelhető esetleg, hogy lecseréled a két nyelvet: tehát átmész angol haladóba, és német kezdőbe. Így jársz talán a legjobban, de azzal számolnod kell, hogy legalább az egyik nyelvből kötelező érettségizned. Az nincs megszabva, hogy melyikből, de addig még úgyis eltelik pár év.


És ne add fel, szorgalom nélkül sose fogsz semmilyen nyelvet megtanulni! Sok sikert!

2010. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt mért itt kérdezed? Mi vagyunk az iskolád igazgatója? Ha mi azt mondjuk, hogy OK, akkor azt az igazgató orra alá dugod és ő majd kitárja előtted az angolterem kapuját?

Ezt a gúnyos kirohanásomat egyébként annak köszönheted, hogy még mindig nem szoktál le arról, hogy minden második szót teljesen ok nélkül nagy betűvel kezdj.

2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenképp megérezem a Tanároktól hogy 100% hogy ez így van-e?
2010. okt. 5. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2010. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!