Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Latint és anatómiát hogy...

Latint és anatómiát hogy tanuljak?

Figyelt kérdés

Nemsoká vizsgázok jövő héten és 3 napja reggelről estig ülök felette, ugy érzem hogy tudok koncentrálni, értem is, tudom mi hol van, de amikor fel kell mondanom akkor meg nem jut eszembe, tehát nem is tudom..

Pl amit 3 napja tanultam olyan mintha még életemben nem láttam volna.. ezzel mit tudok kezdeni?

Szedek ginko bilobát és koffein tablettát, ezek egyébként segítettek szerintem, de nincs ötletem, hogy hogy tudnám akkor rendesen megtanulni..


2023. febr. 12. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell ismételni. Időt kell szentelni annak, hogy a már megtanult anyagot visszaismételd, átolvasd legalább.
2023. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Szedek ginko bilobát és koffein tablettát"


Ilyen hülyeségeket hiába szedsz ha egyszerűen gyenge az agyi kapacitásod ezek sem fognak segíteni rajta, az egész agysejthálózatod kapcsolódási szerkezetét kellene átstrukturálni, hogy az agyi kapacitásodat növelni lehessen. Nekem sosem fordult elő olyan hogy valamit ne tudnék megtanulni főleg nem ilyen könnyű témákat mint a latin és anatómia, de az is tény hogy csodás elmém van. Esetleg ha ennyire komoly gondot okoz a tanulás akkor gondold át a puskázást.

2023. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakon és milyen vizsgára készülsz pontosan?

Tapasztalatból mondom, az anatómia nem az a tárgy amit 3 nap alatt be lehet vágni. Ha eddig (a szorgalmi időszakban) nem foglalkoztál vele rendszeresen, akkor nincs az a mennyiségű ginkgo biloba meg koffein tabletta ami most kisegít.

2023. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anatómia 1-re Orvosi diagnosztikai analitika, RAD szakirány. Tehát a csontok részei, izületek, izmok, szalagok ami nagyon nagyon fontos most. Igazából a koncentrációm miatt szedem ezeket, mert enélkül mindig terelődik a figyelmem vagy nagyon hamar elfáradok. Ezekkel pedig megy a napi 12 órás tanulás is akár, mert nem érzem hogy fáradt vagyok.
2023. febr. 12. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiaba tanulsz napi 12 orat, ha nem marad a fejedbe

Tanulj napi 6 orat, tiszta fejjel, effektiv alvassal, ezektol a csodapirulaktol csak a szekrol esel le, es sehova nem jutsz.

2023. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!