Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A2-B1 szinten vagyok angolból,...

A2-B1 szinten vagyok angolból, milyen sorozatokat ajánlotok, ami segíthet a nyelvtanulásban?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok
2023. márc. 10. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Bármit, ami érdekel.
2023. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Lost-ban nagyon szépen, érthetően beszélnek, de azért nem A2 szint, úgyhogy én a feliratot bekapcsolnám hozzá.
2023. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Kezdőknek: sitcomok rajzfilmek youtube videók


Nagyon kezdőknek: extr@ kifejezetten angol tanulóknak van (youtube-on megtalálod régi de jó)

2023. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 az volt a kérdés, hogy a szintemnek megfelelően mi lehet megfelelő.

kettes és hármas köszönöm

2023. márc. 10. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Ami annyira nehéz nyelvileg, azt úgyse fogod nézni, max. belekóstolsz, meg azt se, ami annyira unalmas valamiről szól, úgyhogy az a lényeg, hogy találj valamit, ami leköt - és nézd, bármi is az.
2023. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ téged mi érdekel. Netflixen vagy HBO Maxon mindere rakhatsz angol hangot és angol feliratot. Szerintem olyat válassz, ami nem túl hosszú és amit már befejeztek. akkor nem kell sietned a részekkel.


Én anno ezt néztem, vicces sorozat, de olyan angol humor, szóval lehet nem mindenkinek jön be:

How not to live your life

[link]

2023. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!