Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan francia nyelvkönyv,...

Van olyan francia nyelvkönyv, amiben csak gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy annak idején, amikor egyetemista voltam, egy olyan könyvben gyakoroltam az angol nyelvvizsgára, amiben csak gyakorlatok voltak. Valami hasonlót szeretnék franciából, de ilyet nem találtam. Tudtok segíteni? Van ilyen egyáltalán? Arra emlékszem, hogy amit angolból használtam, piros volt, de a címére már nem.

2023. márc. 18. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. Keress rá franciául, írd bele azt is, hogy milyen szinten kellene, meg hogy megoldókulccsal.
2023. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, még én is megtaláltam, pedig nem is tudok franciául:

file:///C:/Users/Felhasznalo/Downloads/Les%20500%20exercices%20de%20Grammaire%20Niveau%20B2%20_%20Avec%20corrigés%20(%20PDFDrive%20).pdf

Mi olyan nehéz a gugli használatában? Komolyan.

2023. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt a jó link:

[link]

2023. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!