Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanáto...

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok, esetleg milyenek a tapasztalatok, aki volt már angol műszaki középfokon?

Figyelt kérdés
Angol műszaki középfokú nyelvvizsgát szeretnék, de nem tudom milyen lehetőségek vannak, milyen nyelvvizsgára kezdjek el készülni, BME-sen gondolkodtam, de nem tudom hol máshol lehet még műszaki közepfokon nyelvvizsgázni.
2010. okt. 10. 12:47
 1/4 anonim válasza:
Telc! AZ a legkönnyebb, és ott fordítás sincs. Ráadásul nemzetközileg elfogadott. Az az egy rossz van benne, hogy ha megbuksz a szóbelin, vagy az írásbelin, akkor az egész díjat ki kell fizetned megint, ha újrapróbálod!
2010. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy akkor inkább legyen egy normális nyelvvizsgád, ne pedig valami kamu. Én ECL-t raktam, sokat kellett rá gyakorolnom, de legalább ezt mindenhol elismerik. Bár ez nem műszaki.

Én tényleg azt javaslom, hogy inkább egy kicsivel tanulj és készülj rá többet, és akkor normálisabbat...

2010. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Telc mióta műszaki ny.vizsga?-
2013. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a BME
2013. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!