Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki volt ma BME középfokú...

Ki volt ma BME középfokú angol nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla, hogy milyen volt?

2023. máj. 20. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű volt, aki ezen megbukik az nem csak angolul nem tud de magyarul sem.
2023. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Akkor neked se mehetett tökéletesen... "De" előtt kötelező vessző.
2023. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2016-ban voltam rajta. Pénteken volt a beszélgetés, másnap az írásbeli és a hallgatás.


Beszélgetés a BME E épületében volt. Bementem köszönés, kis feszültésoldó beszélgetés (megkérdezik, hogy mit ettél reggelire, mi a kedvenc filmed, ...). Valami könyvet kinyitottak és beszélnem kellett az adott témáról (talán a tömegközlekedésről kellett beszélnem), volt még egy harmadik rész is, de nem rémlik mi volt pontosan.


Másnap a BME K épületbe az AudMax terembe kellett menni (600+ fős), hallgatással kezdődött az egész, mindenhol rendesen lehetett hallani, eléggé jó volt a kihangosítás. Aztán kezdődött az írásbeli (megkapod a szövegértést és a levélírást egyszerrel) és van rá talán 3 órád.


Eredmény az előre meghirdetett napon volt, pontban 24:00kor.


Akkor ajánlom a BME-s nyelvvizsgád ha beszédből nem vagy olyan jó, de szövegértésből nagyon penge.


Gyakorláshoz az alábbi könyvet javaslom: [link]

2023. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 A nyelvvizsga után minek gyakoroljon még a kérdező ugyanarra a nyelvvizsgára?
2023. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vaksi vagyok
2023. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!