Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelvtanulás a nullárol...

Hant4744 kérdése:

Német nyelvtanulás a nullárol otthon?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok a német nyelvvel,nézegettem a PONS kiadó könyveit,de nem igazán tudom hogy melyikkel kéne nekikezdenem. Napi több órát is rátudok szánni,illetve vannak német zenék és filmek amiket majd hallgatni fogok.Ezek közül szerintetek melyik csomaggal lenne érdemes kezdenem [link]

2023. júl. 13. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok német nyelvtanár készít onlien kurzusokat havi pár ezer forintos díjért, azokat nézd meg. (Facebookon keress németes csoportokat, rengeteg van.)
2023. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Weitz Terézt javaslom és egy könyvtárt. Ott rengeteg német könyv van, nemcsa a gimnáziumos. Ott el tudod dönteni, melyik könyvre-akár Pons-ra van szükséged. Németből én tanultam kétféle Ponsból, lazán németül, Német nyelvtani abc,akadémia könyv, váltogattam a könyvtárból. Azért egy szótárt vettem. Még minfig tanulom, mert az angolt is, s kettőt együtt. Nem könnyű nyelv, de tanulható.
2023. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!