Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség 2 és 4 éves...

Mi a különbség 2 és 4 éves érettségi között?

Figyelt kérdés

Esti képzés keretében szeretnék érettségit tenni,viszont nem vagyok képben nehány dologgal. Lehetőségem van 2 és 4 év alatt érettségizni,viszont nem tudom melyikre lenne érdemes menni. Egyébként (Angol nyelv).

Érettségit mindenképp szeretnék a jövőbeli terveim miatt.



2023. júl. 22. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Vannak olyan iskolák, egyre kevesebben, ahol egy év alatt két évet lehet elvégezni. Nyilván, ha van időd sokat tanulni, akkor hamarabb letudva érdemes. Azt nem értem, mért írtad, hogy angol nyelv. 5 tárgyból érettségizel.
2023. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány középiskolai éved van meg? Vagy csak a 8 általános?
2023. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2


9 osztály és egy szakközépben elvégzett szakma.

2023. júl. 22. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, mert ha meglenne a 12 osztályod, akkor nem kellene újra járnod, csak jelentkezned az érettségire.


Ha megvan a 9. osztály, akkor csak 3 vagy 1,5 évig kell járnod. Érdemesebb egyébként a gyorsítottat választani, mert a 4 éves sem ad annyival több tudást.


Estin az a bevett gyakorlat, hogy mindenki maga tanul aszerint, hogy a tanár mit ad ki. Nincs lehetőség "szájbarágni" az anyagot, mint nappalin, mert az a pár óra, amire be kell menni, az csak arra elég, hogy a kérdéses dolgokat átbeszéljék a tanárral az órákon.

2023. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ötletetek, hogy az 1. választ mért húzták le?
2023. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a lényegretörő egyenes válaszod!
2023. júl. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!