Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol milyen szinten vagyok ?

Angol milyen szinten vagyok ?

Figyelt kérdés

Kitoltottem egy tesztet 30 kérdés volt és ebből 18 at találtam el helyesen . Azt írták 50%tol van meg az alapfok b1 és 73%tol mondhatjuk hogy kozepfok b2 körüli a tudás.


Most én 18 kérdést tudtam a 30bol akkor milyen szinten vagyok ?



2023. okt. 14. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkor most az a kérdés hogy 18 a 30-nak hány százaléka? 60%-a.
2023. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy 30 kérdéses tesztből nem lehet megállapítani a szinted. Ahhoz kellene hallani, hogy beszélsz, látni, hogy hogy írsz, és azt sem méri, hogy milyen a hallás utáni értésed.
2023. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"kellene hallani, hogy beszélsz, látni, hogy hogy írsz, és azt sem méri, hogy milyen a hallás utáni értésed."

Meg kellene látni, hogy milyen kérdések voltak...

2023. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as igen, az is igaz.
2023. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát a Kérdező úgy fogalmazott: 18 választ "talált el" - ebből azt gondolom, feleletválasztós teszt lehetett, ahol még véletlenül is el lehet taláni néhány helyes választ.

Egyetértek azokkal a válaszolókkal, akik azt írják, hogy ennyiből nem lehet szintet mérni.

2023. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ebből azt gondolom, feleletválasztós teszt lehetett, ahol még véletlenül is el lehet taláni néhány helyes választ"

Én még többet is gondolok: azt, hogy - legalábbis időnként - tényleg csak tippelt, nem pedig valóban tudta, hogy mi a helyes válasz...

2023. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudni akarod, hogy eléred-e már a B2 szintet, menj el nyelvvizsgázni B2 szinten, és kiderül: ha átmész, eléred, ha nem, akkor még nem tartasz ott.
2023. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Hová tud süllyedni a magyar... Ez a százalékszámítás ez persze a buták között mindig is nagy mumus volt. Mi negyvenen voltunk egy osztályban, a három legbutább lány nem tudta ezeket a feladatokat megoldani.
2023. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!