Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb intenzív...

Melyik a legjobb intenzív Amerikai angol nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés
Kaliforniába fogok költözni hamarosan, olvasva egy szöveget nagyon jól tudok angolul de a gyors kiejtést nem értem. Pár hónap alatt meg kellene tanulnom felsőfokú szinten angolul mert Kaliforniában fogok dolgozni ha meglesz a zöldkártyám. Van tapasztalatotok Amerikai angol nyelvtanfolyammal? Melyik a legjobb és leggyorsabb ami felkészít nyelvtanilag az USA-ba költözéshez és munkához? Esetleg vannak esti tanfolyamok vagy olyanok amiket FaceTime-on tartanak? Csakmert ha meg kell jelenni akkor szerintem csak este tudnék menni vagy pedig online is jó de akkor is csak este érnék rá a munkám miatt. Előre is köszi a válaszokat!

dec. 6. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kaliforniában érdeklődj. Angolul. Ottani honlapokon.
dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De Budapesten nem tartanak ilyeneket? Melyik a legjobb nyelvtanfolyam kiköltözéshez? Tapasztalatok kellenének, hogy kinek melyik volt a legjobb.
dec. 14. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:

amerikai angol

csupa kisbetű

dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Pár hónap alatt meg kellene tanulnom felsőfokú szinten angolul mert Kaliforniában fogok dolgozni ha meglesz a zöldkártyám."

Leginkább akkor fogsz fejlődni, ha kimész már a munkavállalásod előtt arra a bizonyos pár hónapra. Egyébként honnan tudod, hogy ott fogsz dolgozni? Már van munkaajánlatod? Ha így is megkaptad, akkor máris elég jól tudsz angolul, nem kell parázni. Ha viszont nincs, akkor még nem tudhatod, hogy ott fogsz-e dolgozni végül... :) Mellesleg nagyon nem mindegy, hogy milyen munkakörről van szó. Mosogatni máris jó leszel. ;-)


"Van tapasztalatotok Amerikai angol nyelvtanfolyammal? Melyik a legjobb és leggyorsabb ami felkészít nyelvtanilag az USA-ba költözéshez és munkához?"

Miért pont "nyelvtanilag"? Miért nem mondjuk szemantikailag, szemiotikailag, vagy fonetikailag?


"olvasva egy szöveget nagyon jól tudok angolul de a gyors kiejtést nem értem ... "

Ha már ilyen szinten vagy, ne amerikai angol tanfolyamot keress, hanem jó angol tanfolyamot. Hogy melyik nyelvjárás, az teljesen mellékes, hiszen ugyanaz a nyelv - viszont Magyarországon sokkal könnyebb brit angolt tanító tanárt, tankönyvet, stb.-t találni. Ha kimondottan amerikait keresel, azzal nagyon leszűkíted a lehetőségeidet, vagyis kisebb eséllyel találsz jó tanárt, jó tanfolyamot.

dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor nem fogok feleslegesen nyelvtanfolyamra pénzt kidobni, úgysem vesznek fel egyből az Apple-höz amint Cupertinóba költözöm, még egyenlőre programozni sem tanultam meg. Pár hónap alatt ott Kaliforniában elég jól meg fogom tudni tanulni a kiejtést, beszédet, alapszinten már nagyon jól tudok angolul.
dec. 14. 23:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy annyira okos vagy, hogy felvesznek programozónak, mikor azt sem tudod, mi az? De nem kell válaszolnod.
dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Honnan tudod, hogy annyira okos vagy, hogy felvesznek programozónak, mikor azt sem tudod, mi az?" De tudom, hogy mi az csak még nem tanultam meg! A Swift és Javascript programozási nyelvekkel fogom kezdeni, meg a HTML-t is meg kellene tanulnom, az is fontos, aztán meg fogom tanulni a nehezebbeket is, például a C programozási nyelvet is. Nemcsak az Apple-nél fogok dolgozni de még alkalmazásfejlesztő is leszek, lesznek saját appjaim és a mesterséges intelligencia téma is nagyon érdekel, úgyhogy azzal is nagyon sokat fogok foglalkozni és megpróbálok majd saját mesterséges intelligenciát alkotni.
dec. 15. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most?
dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
17
dec. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!