Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valaki, akinek van Cambrid...

Van valaki, akinek van Cambridge C1 és/vagy C2-es nyelvvizsgája?

Figyelt kérdés
Ti miből készültetek elsősorban? Híreket is olvasok, de én szeretem a tankönyveket is. Esetleg aki tett ilyen vizsgát, tudna segíteni? Akár címekkel, akár anyaggal, minden sokat segítene.

dec. 16. 08:33
 1/7 anonim válasza:
Nekem van, hány darab kéne?
dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 budai_lány ***** válasza:
Kanadai - magyar kettős állampolgár vagyok, viszonylag sokat éltem Kanadában angol anyanyelvi környezetű részen úgyhogy én készülés nélkül tettem le Magyarországon (plusz pontok miatt). Mondjuk ez az infó nemtom mennyit segít neked xd
dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt már, akinek küldtem egy kazallal, bár az lehet, hogy CPE volt. A neten egy tonnányi felkészülési anyag van mindkettőhöz. Én a következő szerzőktől töltöttem le anyagokat: French, Black, Broadhead-O'Dell, Brook-Hart-Haines, Gude, Harrison, Jones, Kenny, Mansfield, Matthews, may, McCarthy, Osborne, Powell, Side-Wellman, Walton.

No meg Sample papers, Past Papers kb 30, Practice test kb 12.

ÉS ez csak a CAE-re vonatkozott.

Regiszrálni kell a scribd-re, az, ha jól tudom, valamennyi ideig ingyenes, aztán hajrá. A régiek is jók, mert akkor keményebb volt a vizsga, így felkészülésre kiválóak. Kereső kulcsszavak? Valami hihetetlen módon Cambridge Advanced és Proficiency. :D Nincs jó vagy jobb felkészülési anyag, mert mindegyikben más van.

dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked meg itt a Gyakorin a CAE és CPE kulcsszavakat kéne bejelölnöd, hogy rád találjon, akit érdekel a dolog, esetleg volt már ilyenen és tud információkat, és ezen kulcsszavakra adódó találatokat meg meg kéne nézned.
dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hm.

"Regiszrálni kell a scribd-re" "Kereső kulcsszavak? Cambridge Advanced és Proficiency"

Segítőkész vagyok, de ezen a szinten meg nem, hogy én fújdogáljam a kakaódat, amíg élvezhetőre nem hűl. Mi a rák van ezen érthetetlen vagy nehéz? Aki ezt az utasítást nem képes végrehajtani, az buta vagy lusta, e két tulajdonságot meg nagyon nem kedvelem.

dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 ?


Ha esetleg te vagy az, akinek írtam, akkor azt hittem, hogy esetleg vmi külön anyagod van, nem azt kértem, hogy fujdogald a kakaomat :) Én meg azt nem kedvelem, ha vki rögtön ilyen idegbajosan reagál :)

dec. 18. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Négy perc alatt reagáltál, ez a rögtön idegbajosság. :D
dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!