Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge nyelvvizsga mennyi...

Cambridge nyelvvizsga mennyi felkészülést igényel?

Figyelt kérdés

Már van egy C1 szintű telc nyelvvizsgám, viszont külföldi egyetemre szeretnék menni ami csak a Cambridge C1-et fogadja el.

Mennyivel nehezebb ez a vizsga típus, illetve mennyivel komolyabban kellene rà készülnöm?


dec. 10. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A szintje ugyanaz, csak a feladattípusok mások - és ha olyanok, amikkel korábban még nem nagyon találkoztál, akkor ettől nehezebb lehet. Derítsd ki, hogy milyen feladattípusok vannak, gyúrj rájuk, aztán hajrá.
dec. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az a különbség, hogy ott komolyan veszik ezen dokumentum kiadását. Ha tényleg tudsz angolul, nincs félnivalód. Sok sikert.
dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajánlatos a vizsgaközpont honlapján megnézni a mintavizsgákat és a többi információt.

Valami rettenetesen fura, hogy ezt le kellett írni. :D


Szerintem sokkal nehezebb, mint a Magyarországon szokásos hulibuli nyelvvizsgatípusok (ez az első kettő szemlátomást még nem nézett bele CAE anyagokba). Intelligencia is kell. A kérdések olyanok, melyhez meg kell érteni a cikket, összevetni egyes részeit, következtetéseket levonni. Ésígytovább.

dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"az első kettő szemlátomást még nem nézett bele CAE anyagokba"

Nem véletlenül C1 a szintje: az egész EU-ban ugyanarra a szintre van belőve minden C1-es nyelvvizsga, csak mindegyik máshogy nehéz.

dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem egyébként a weboldalon a feladatokat, nem azért írtam ki a kérdést mert inkompetens vagyok, hanem csak kíváncsi voltam olyanok véleményére akik ezt a nyelvvozsga típust tették le.
dec. 14. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!