Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ma vizsgázok németből, de nem...

Ma vizsgázok németből, de nem tudtam még megtanulni a sok szöveget. Hiába tanultam sokat, nehezen marad meg. Szóba fogok felelni. Ráadásul este 6 kor mert estire járok. Mit csináljak, hogy sikerüljön? Szóba még puskázni se tudok sajnos.

Figyelt kérdés

Írásbelinél puskával megoldom...

Tanulási nehézségem van.



jan. 10. 09:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha meg egyes lesz akkor itthon súlyosan megbüntetnek, valamit ki kell találnom gyorsan!
jan. 10. 09:49
 2/6 anonim válasza:
100%

Az a baj nyelvet nem magolással kell tanulni.

Hanem ugyanúgy kellene mondatokat alkotni mint ahogy magyarul teszed.

Szabadon kellene tudni bármiről beszélni nem bemagolva pár mondatot készülni a vizsgára.

jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen sok szöveget? Memoritert, párbeszédet kell felmondani, vagy mi a fene? Vagy szavakat?


Vedd fel az egészet a telódra, a memoritert vagy a szavakat, füles be, feküdj le félhomályos szobában, és hallgasd... ne erőlködj, tényleg csak úgy lazán hallgasd, el is aludhatsz közben. Pihenj, légy békés.


Aminek kell, vissza fog jönni, veled és benned lesz. Ma ennyit tehetsz, a többit engedd el. Nagyon drukkolok!

jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szavak jelentését tudom, de estére mindig szétesek. És minden nehéz olyankor. Összefüggő mondatokat nem tudom megtanulni rendesen az a baj.
jan. 10. 09:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Szituácio és én és a családom bemutatás, stb.. Utazási irodás szöveg meg minden féle, több is van.
jan. 10. 09:53
 6/6 A kérdező kommentje:
3: Köszi szépen!
jan. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!