Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik az a nyelvvizsga,...

Melyik az a nyelvvizsga, amely valódi tudást mér?

Figyelt kérdés

Az ilyen magasfokú nyelvvizsgák, mint a Cambridge-i, nem valók (még) nekem. Az origo kamunak tűnik, hiszen kétnyelvű (könnyű). Az ECL viszont már vagány, mivel egynyelvű. Az a baró, amikor full idegen nyelvén van minden.


De nem vagyok jártas a témában. Magyarországon az ECL-nél van jobb?


jan. 12. 09:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Majd az érettségi után visszatérek erre a témára.

Az amúgy is egy jó mérce lesz, hogy mire mentem a többségében autodidakta nyelvtanulással.

jan. 14. 10:34
 12/12 Thunderfairy ***** válasza:
100%

Az ilyen magasfóku nyelvvizsgák, mint a Cambridge, nem valók (még) nekem.


Pedig pont ezek után lehetnél biztos abba hogy tudásra kaptad a vízsgát. Minnél nehezebb, annál biztosabb hogy tudásra kaptad. Akkor még tanulni kell, addig amig nem érzed már túl nehéznek. Akkor lesz meg a biztos túdás is.

jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!