Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol fordítás? And there is...

Angol fordítás? And there is less crime in this state... in proportion to her population, than in 40 other states in this Union.

Figyelt kérdés

febr. 6. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
És alacsonyabb a bűnözés ebben az államban... a lakosságszámához képest, mint ennek az Uniónak 40 másik államában.
febr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Javaslom, ilyen hülye kérdésekre ne írjatok komplett fordítást. Ez csak az egot simizi, hogy lám, én képes vagyok egy egyszerűbb mondatot lefordítani, de menő vagyok! Ha semmit nem ért belőle, akkor valószínűleg úgysem használ neki semmit a fordítás. Az nagyon ritka, hogy valaki nem érti sem azt, hogy there is, sem azt, hogy less valami, sem azt, hogy in proportion to, vagy azt, hogy than, netán in this union...Szerintem kérdezzétek meg, melyik kifejezéssel van problémája, és azt oldjátok meg neki. Ne lehessen már ilyen szellemi lajhár senki sem, nem tesz jót az emberiségnek. Ott áll majd az atomrobbanás szélén, és kérdezgeti: most akkor holnap nem lesz nyitva a barkácsáruház?
febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem voltál kielégülve ma reggel, kedves 2-es?
febr. 6. 12:16
 4/6 fodorg01 válasza:
0%

Mi a kérdés? Hogy a megadott angol mondat helyesen lett-e fordítva? Hát, nem az igazi...

- "her" helyett "its" kellene,

- fura központozás, mi ez a "..." a mondat közepén?

- nem vagyok benne biztos, hogy az "Union" itt valóban nagy betűvel írandó, szerintem nem.

febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3, kösz, nekem ilyen problémám sosincs, de nálad szemlátomást ez okoz sokmindent.
febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4, még vissza kéne ülnöd az angolos iskolapadba. Pont, hogy her kéne, nem its, mivel az angolok az országot nőneműnek tekintik.

Egyébként, bár lehet, hogy ez messze vezet neked, ez nem egy magyarról angolra fordított mondat, hanem egy angolról magyarra fordítandó mondat. :D

febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!