Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tettél C1 angol nyelvvizsg...

Hol tettél C1 angol nyelvvizsgát és mennyire voltál megelégedve vele? Hogyan és mennyit készültél rá?

Figyelt kérdés

Pozitív és negatív tapasztalat egyaránt érdekel.


Próbálom felhozni az angol tudásom ezért kérdezek rá a tanulási módszerekre is. Tudom, hogy mindenkinek más válik be, de hátha tudtok adni pár jó ötletet. Kb B2 szinten lehetek most.



febr. 8. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Kb B2 szinten lehetek most."

Hát akkor egyelőre maradjunk a tanulási módszereknél... Milyen módszerrel tanultál eddig, és miért gondolod, hogy változtatni kéne?

Járj rendszeresen angolórára (minél többször, de legalább heti 4-szer), vegyél részt rajta aktívan és mindig csináld meg a házit, plusz tölts minél több időt a nyelv használatával minél változatosabb formában: olvass is, írj is, hallgass is, nézz is mindenfélét (mindenféle akcentusokat is), és használj ki minden lehetőséget, amikor a beszédet is gyakorolhatod - egyre inkább angol anyanyelvű beszélőkkel.

febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Dexam vizsgáját választottam. Olyna szempontból mindenképpen meg voltam elégedve vele, hogy ugyanolyan típusú és nehézségű feladatok voltak a vizsgán is, mint a felkészítő könyvben. Pl. az Euroexam meg a Pannon Egyetem vizsgáira sokan panaszkodnak emiatt, hogy élesben sokkal nehezebb a feladatsor, itt ilyen nem volt. Meg ugye olcsó és könnyű is, sokkal alacsonyabb szintet (kisebb szókincset, kevesebb nyelvtani részlettudást) vár el, mint a nagy nemzetközi nyelvvizsgák.
febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó a DExam, mert kiszámítható.
febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Az ECL-t ajánlom, több diákom tett ott sikeres vizsgát. 2 Reading, 2 writing, a szóbeli pedig a szokásos.
febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!