Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám végre ignorálni...

Hogyan tudnám végre ignorálni a nyelvtanulást?

Figyelt kérdés
Nem megy, de érdekel, sosem fogom megtanulni, semmit se jegyzek meg az utóbbi 2 évben hát még nyelvet, szavakat, magyarul is alig beszélek már van 30 szó amit egy nap elmondok, van ,hogy keresni kell neten, hogy mi mit jelent. Mégis az a bajom, hogy irigykedek azokra akik tudnak angolul és fáj, hogy én meg nem csak felidegesítem magam ha angol videókat nézek, vagy pl. most elkezdtem ismét játszani egy játékkal ahol régen sok haverom volt kik angolul beszéltek, akkor voltak haverok akik magyarra fordították mit irtak most ők már kikoptak és inkább kilépek mintsem olvassam, meg kitaláljam mit írnak. Pár éve sikerült a társas kapcsolatokat megszakítanom, anno vágytam egy barátnőre, akkor az volt a taktikám, hogy ha láttam egy csaj aki tetszett elővettem a telefonom és belenéztem az előlapi kamerába , hogy lássam mégis milyen egy ocsmány tulok vagyok, így sikerült pár hónap alatt elhessegetni ezeket a vágyakat. Viszont az angol tanulásról nincs ötletem, hogyan szálljak le. Tudnátok segíteni ?
márc. 24. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem megy, akkor hogy nem tudsz róla leszállni? Próbálj meg valami könnyebb nyelvet.
márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel, akkor mennie kell. Ha gyenge az agyad, fejleszt. Az angolnàl könnyebb nyelv? Talán az eszperantó. A könnyűnek hitt spanyol és olasz se olyan egyszerű, komoly ragozasok vannak, ebből kifolyólag jóval több megjegyzendő szó és mondatszerkezet. Az angol ráadásul középfokig aránylag könnyű, a másik két nyelv meg fordítva van. Szerintem ne add még fel. Nézz videókat, menjen a háttérben amíg rá nem áll a füled. Peppa malacot néznék kezdetben. Utána kis nyelvtan gyakorlás. Amúgy ezt a negatív felfogást kellene kiiktatni első körben és minden jobb lenne.
márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!