Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol+ Német után melyik...

Kollardiana873 kérdése:

Angol+ Német után melyik nyelvet érdemes tanulni hobbiból?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 13:12
A kérdező szavazást indított:
Török
Finn
Francia
Szlovák
Orosz
Olasz
Görög
Mandarin
Lengyel
Hindi
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolt nem írtad, szerintem azt.
ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
"Érdemes" "hobbiból"... Hobbiból azt a nyelvet érdemes tanulni, amelyik tetszik, mivel a hobbinak pont az a lényege, hogy élvezetből csinálod.
ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
A hollandot sem írtad. Német és angol után szerintem azt. :D
ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Hobbit örömforrás céjából űzünk, nem azért, mert érdemes vele foglalkozni. Ezért a kérdésedre adott választ ketté kell választani: azt a nyelvet érdemes tanulnod, aminek vélhetően hasznát fogod venni életed során; és azt a nyelvet tanuld hobbiból, ami neked valami miatt tetszik. Szerencsés esetben a kettő megegyezik.
ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Engem fősulin kérdés nélkül tettek be franciára (angol és német középfokúm volt). Sokra nem haladtam vele, annyira nem is érdekelt, de bajom sincs vele különösebben, még lehet hasznomra is válhatna, ezért most Duolingo-n keresztül próbálom frissíteni a tudásom (főleg ha ebből is összehoznék egy nyelvvizsgát, mert akkor kapnék nyelvpótlékot 😀).

Viszont ha teljesen csak hobbiból tanulhatnék bármit, és lenne időm, megfelelő tanár stb., akkor szerintem bengálit tanulnék, annak olyan jó a hangzása és az írása is nagyon tetszik 🙂

ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Spanyolt.
ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi de értelmetlen a kérdés. Hogy te, hobbiból mit szeretnél tanulni, azt csak te tudod. Vagy hasznosság is érdekel?
ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hasznosság nem szempont. Épp elég a német+angol ebbõl. Hobbyként keresek.
ápr. 4. 16:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Hobbiként azt, amelyik tetszik és amelyikhez érzel motivációt. Hiába írom, hogy spanyolt tanuljál, ha te azt a nyelvet utálod. Hobbiként azt a tevékenységet végezzük, amelyet szeretünk. Tehát döntsd el te melyik tetszik a legjobban és melyikhez tudsz elegendő anyagot beszerezni.
ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amelyik a legjobban tetszik, és amelyik kultúra a leginkább vonz. Gondolj arra, hogy melyik népből szereznél a leginkább ismerősöket, barátokat, akár párt is!
ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!