Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki megy Gödöllőre a C1-es...

Ki megy Gödöllőre a C1-es Euroexam vizsgára? Mert páros komplexre jelentkeztem, hogy fog működni?

Figyelt kérdés

Mert amikor jelentkeztem a vizsgára, sajnos nem tudtam megadni a vizsgapárt, mert nem volt olyan ismerősöm, hogy eljöjjön.


2. Kérdés. A speaking résznél mire számítsak? Vizsgadrukkot nagyjából tudom kezelni, de kis izgalom még van.


Előre is köszönöm a válaszokat!



ápr. 7. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki megy ám párral. Valaki olyannal fognak beosztani, aki szintén egyedül ment.
ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam e-mail-t nekik, hogy lehetséges mégis egyedül. Sajnos iskolában is bántottak.. Angol tanárom alulértékelt degradált, azóta 2 év eltelt. Most egy gyermekkori barátommal beszélgetek angolul, aki 15 éve kint él Angliába. De remény mindig a szívembem van. Mindenkinek sikerüljön a vizsga, nekem az a lényeg. <3
ápr. 7. 18:32
 3/4 A kérdező kommentje:
De az okát nem írtam meg nekik e-mailen keresztül.
ápr. 7. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Névsor szerint osztanak neked párt.
ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!