Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki tud angolul, segítene?

Aki tud angolul, segítene?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem vagyok valami jó angolból ezért ne kövezzetek meg, de van némi tudásom, viszont megpróbáltam írni egy kis versikét és a segítségeteket szeretném kérni, hogy nyelvtanilag helyes e. Csak az nehezítette meg a dolgomat, hogy rímbe kellett szedni.s

Nagy betűkkel írtam, de most nincs kedvem átírni. :) Köszi előre is.


THERE'S AN ANGEL SOMEHERE IN THE WORLD

I WANT TO TELL HOW I FEEL NOW, BUT I DON'T FIND ANY WORD.


I SAW HER SHINING EYES,

NOW I FEEL LIKE IN THE SKIES

I'M SAD AND HAPPY AT THE SAME TIME, MY HEART IS COLD AS ICE


I LOVE HER BLOND HAIR AND RED LIPS ALL MY WORDS ARE TRUE

IF YOU WERE AN OCEAN, I WOULD DROWN IN YOU


Ennyi lenne az egész. Aki 100%-ra tudja mondani, légyszi csak az válaszoljon. Nagyon köszönöm előre is. ☺️



ápr. 16. 07:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

somewhere


can’t find any words/the right word


in the sky


blonde


“ I'M SAD AND HAPPY AT THE SAME TIME, MY HEART IS COLD AS ICE”

a “my heart is cold as ice” hogy jön ide értelmileg?

ápr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
I want to tell her
ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
11-es hát attól függ hogy értelmezed. Bár ez egy átmeneti állapot érzelmileg. Nem tudom, hogy te át tudod e érezni, (bár ezek szerint nem) de ezt sajnos nem tudom elmagyarázni.
ápr. 17. 04:56
 14/20 anonim ***** válasza:

Hátha a következôkre gondolsz, mert ezeket jelenti a “a heart as cold as ice”, akkor miért imádós a versed, isten item akinek szól, a magas évben vagy miatta és odaírod, hogy boldog is vagy.

Emellett szomorú is, de miért, visszaitasított vagy képtelen vagy igazán szeretni?


1. Heart cold as ice/ jégszívũség:

Akinek "jégszívű" a szíve, az hidegszívű: más szóval nem érez meleg, kedves érzelmeket.


2. Nem érdekel, és szándékosan elzárkózol. Nem akarsz megbántani senkit, csak megakadályozod, hogy szerelmes legyél.

ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

BLOND ha természetes szőke

BLONDE ha festett szőke, illetve ha "fejben", átvitt értelemben szőke

ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15,

Ezt honnan szedted?


Blonde - nôkre

Blond - férfiakra

ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
16. Ha francia lenne, még el is hinném :)
ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

In British English it is usual to spell this word blonde when writing about a woman or girl and blond when writing about a man or boy, although the spelling blonde is sometimes used for men and boys too. In American English the spelling blond is often preferred for either sex. Blonde may be used to describe a woman’s hair, but many people dislike the noun ‘a blonde’ as a way of referring to a woman, as it suggests the most important thing about her is her hair colour and is often used to imply a stereotype (= a fixed but not accurate idea) that blonde women are stupid.

[link]

ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

festett szőke - bottle blonde


Ezt hallottad már, vagy ha francia, csak akkor hiszed el?


A linkelt szótárnak sem hiszel? 😂

ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!