Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a LanguageCert nyelvvizsgával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Korábban rengetegen elégedetlenek voltak vele, mivel a writing és speaking részeket nagyon lepontozták. Viszont ha jól tudom akkor 2019 körül megváltozott kicsit a pontozás rendszere náluk.


Én ma voltam B2 szinten vizsgázni. A reading nem volt nehéz, szerintem viszonylag gyorsan is végeztem vele, maradt még 1 órám a két levélre nagyjából. A levelek is jól mentek szerintem, bár az egyiket lehet hogy lepontozzák majd mivel magyar tradícionális ünnepek volt a téma, én pedig a karácsonyról és a húsvétről írtam ahogyan mi ünnepeljük. Megemlítettem hogy vannak más ünnepek is, de gondolom az nem segít sokat ha a március 15 érdekelte volna őket mondjuk... A listening is érthető volt, bár voltak részek amiket alig lehetett kivenni mert annyira visszhangzott a terem.


máj. 11. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ma voltam C1-en (csak írásbelin), de nekem nagyon nem jött be. Mondjuk nekem még magyarérettségin is gondolom volt azzal, hogy rizsázni kellett, de itt...A tanárom 6 próbaérettségit töltetett ki velem, az összes writing-ban olyan témák voltak, amikről magyarul is nehéz 10 mondatnál többet írni.


Egyedül talán a true or false-ra tudom mondani, hogy értelmes feladat, a többi eléggé kétértelmű és elvont volt, szóval én is meg is fogadtam, h többet nem megyek.

máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megértelek, elég érdekes megadott témáik vannak.

A feladatoknál pedig már nekem is feltűnt, hogy néhány válasz nem egyértelmű. De reméljük a legjobbakat.

máj. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!