Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol fogalmazásomat átnéznétek?

Angol fogalmazásomat átnéznétek?

Figyelt kérdés

Biztos nem lesz benne hiba mert nagyon okosh vagyok englisböl ;D de azért nézzétek át.


I'm name is E.M. and I live in Manchester too my bros and family. I love they cause they my family :D. I have lot of friend, K. my BF and Florah other. I am goin to a school :P I like music like Fluor, and Rihanna etc. I hate school and I dont' hear to school :P I am goin to Waldorf school and is a lot of friend!!! I'm 13, and I love facebook :D I think you aren't understand what I write cause it's english.


2010. dec. 15. 19:20
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Nem azért nem értettem meg amit írtál, mert angol, hanem mert tele van hibákkal. Szinte egy mondatod van csak amiben nincs 1 hibánál több...

Gyakorolj még :D

2010. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Idijota irígy!!!!látszik hogy magyar vagy!!! másba a szálkát is meglátod
2010. dec. 15. 19:33
 3/22 anonim válasza:

Vicces vagy:D

Még magyarul se tudsz írni, miért eröltetted ezt?

Vagy most direkt poénból írtad?:)

Nem esett ám le. Annyi tuti, hogy tele van hibával.

2010. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Jófej leszek:


My name is E.M. and I live in Manchester with my family. I love they cause they are my family :D. I have lot of friends, K. is my BF and Florah is my other friend. I go to a school :P I like music like Fluor,Rihanna and etc. I hate school:P I go to Waldorf school and there are a lot of friends!!! I'm 13 years old, and I love facebook :D I think you don't understand what I'm writeing cbeause it's english.


Így helyes(ebb), de ezt leszámítva egy kis szar vagy, akinek nagy arca van. :)

2010. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Oppá egy hibát nem javítottam ki:

második mondat: I love them

2010. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam eldönteni, hogy ez most vicc vagy komoly, de nagyon reménykedem, hogy poénnak szánta a kérdező... mert ha komoly, az eléggé szomorú, tekintve a vélt tudását angolból.
2010. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

hogy lehetek ilyen érzékketlenek???????????????? gyülölek titeket :(

najó XDDDD vicc volt:DDDDD az egyik h*lyegyerek fogalmazást másoltam most ide be, aki magáról igy nyilatkozik "középfokú angoltudás.." hát jó:DDDD

2010. dec. 16. 15:57
 8/22 anonim ***** válasza:

My name is E.M. and I live in Manchester with my family. I love them 'cause they are my family :D. I have a lot of friends, K. is my BF and Florah is the other. I go to school :P I like music like Fluor,Rihanna etc. I hate school:P I go to a Waldorf school, and so do many of my friends!!! I'm 13 years old and love facebook :D I don't think you understand what I'm writing because it's in English.


Még az első javító is szégyellheti magát. Nem tudta ő sem rendesen, teli volt még hibákkal és még bunkó is..

2010. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
igazából utolsó a tiédben is van pár hiba... :$
2010. dec. 16. 16:18
 10/22 anonim ***** válasza:

Igazából nincs benne hiba, még ide sem tudnád írni mit találsz hibásnak..


Lehet az üzenet magyar részében van hiba, de az angolban biztos hogy nincsen.

2010. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!