Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol fogalmazásomat átnéznétek?

Angol fogalmazásomat átnéznétek?

Figyelt kérdés

Biztos nem lesz benne hiba mert nagyon okosh vagyok englisböl ;D de azért nézzétek át.


I'm name is E.M. and I live in Manchester too my bros and family. I love they cause they my family :D. I have lot of friend, K. my BF and Florah other. I am goin to a school :P I like music like Fluor, and Rihanna etc. I hate school and I dont' hear to school :P I am goin to Waldorf school and is a lot of friend!!! I'm 13, and I love facebook :D I think you aren't understand what I write cause it's english.


2010. dec. 15. 19:20
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Kérdezö ne röhögtess már minket.. A te nyomi angoltudásoddal mondod, hogy miben van hiba?:D
2010. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mindjárt jön azzal, hogy ezt nem ő írta. -.-

Olyan átlátszó dumája van, kis kamasz lehet... -.-

2010. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
A kamasz nem gond, csak hogy ö az agymosott tipusba tartozik.. Elég megnézni, hogy milyen zenét hallgat... A VIVA szennyet..
2010. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

najó XDDD mondjatok témát és irok nektek olyan fogalmazást hogy ejj. XDDD

viva? nincs is tévénk lemondta apám:"D

2010. dec. 16. 18:11
 15/22 anonim ***** válasza:
Neked mi az anyanyelved angyalbogár?
2010. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
cigó lesz ez, innen érzem a szagát.
2010. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Lmfao :D

Ha én "cigó" (wtf? xd) akk te minimum büdös zsidó ;D Na, mondjátok a topicot, drágáim. Pfeej. :D

2010. dec. 16. 21:49
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves második javító!

Én lennék az első javító. Kérlek írd le, hogy mi is volt az én verziómban a hiba! Köszi!

Azért voltam bunkó, mert a kérdező leugatta az első válaszadót. Bunkóságra-bunkóság.

2010. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Utolsó: Tényleg voltak hibák a tiédben.. a második javítóé jobb sokkal :)
2010. dec. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Kérlek írd le, hogy mi is volt az én verziómban a hiba!"


Hasonlítsd össze kettőnkét. Amúgy valóban a szöveg maga szar marad, akárhogy is kijavítod a nyelvtani részét.. De az már a kérdező hibája.

2010. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!