Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hindi nyelvtanulás? Főleg...

Hindi nyelvtanulás? Főleg olyanok válaszát várom, aki tanulta vagy tanította már a nyelvet.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában azon gondolkodom, hogy hol tudnék hindit tanulni. Nagyon megfogott a nyelv és szívesen elsajátítanám az írást is, ami egyszerűen gyönyörű. Nézegettem lehetőségeket a neten (budapesti vagyok) és találtam egy kisebb nyelviskolát, de fogalmam sincs, hogy ott jó-e a hindi oktatás. Egyetemista vagyok így nem hinném, hogy most be tudnék vállalni egy indológia szakot, főleg úgy, hogy egyáltalán nem ismerem azokat a nyelveket, amiből ott már kemény leíró nyelvtannal kezdenék, plusz nem nagyon férne bele időben sem. Magán órákban is gondolkodom, bár az is csak úgy jönne össze, ha nem túl drága az óra, mert sajnos ez is számít. Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2011. jan. 9. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én indológia szakos vagyok pont, egy féléven vagyok túl. Nem 100%-ig biztos, hogy velem jól járnál, de amit megtanítottak nekem, azt úgy elég jól tudom :). Ami nyelviskolát találtál, ott is biztosan végzett indológus tanít (sejtésem is van hogy ki).


Szóval, ha nem zavar, hogy én is viszonylag kevesebbet tudok (de egyre többet!), akkor akár én is szívesen megismertetlek vele :) Írj, ha gondolod.

2011. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!