Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eszperantóból kb mennyi idő...

Eszperantóból kb mennyi idő alatt lehet megcsinálni a közép- illetve felsőfokú 'C' típusú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Még esetleg annyi lenne a kérdésem, hogy internetes anyagokból elég tanulni vagy szerezzek be valamilyen könyvet? Ha igen, melyiket?
2011. febr. 5. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy állították össze hogy mindenki könnyedén megtanulja,mixelték a nyelveket végülis. sztem intenzív fél év elég,viszont felsőoktatásnál nem fogadják el,és diplomához sem!
2011. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt tudom. :) Nem a "könnyű utat" akarom választani. :D Mellette nyomatom az angol, franciát, spanyolt és most kezdtem az olaszt. És majd csak később kezdeném el az eszperantót:D Poénból.
2011. febr. 6. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én négy hét alatt jutottam nulláról a középfokra. Az eszperanto.hu-n található online tanfolyam egészen tökéletes, jól összerakott, kreatív és komplex, azon kívül nincsen szükség semmire a középfokhoz. Nekem meglett a vizsga elsőre, magas pontszámokkal. (Amúgy azért csináltam meg, hogy plusz pontot érjen az egyetemi felvételinél, mert angol nyelvű szakra jelentkeztem, és ott nem számítják be az angol nyelvi eredményeket. Amolyan vészmegoldás volt, tökéletesen megfelelt a célnak.)
2011. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!