Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelv tanulása így...

Francia nyelv tanulása így lehetséges?

Figyelt kérdés
Nos, ha én ezen a nyáron (3 hónap) neki fekszek a Francia nyelvnek és tanulom rendesen (azaz nagyon intenzíven) aztán jön egy suli tanév, ahol nem nagyon használnám, max itthon, vagy hétvégén mikor tanulnám (mert a suliba Angol van) lemegy a 9 hónap (tanév), utána megint neki fekszek a köv. nyáron, így van esély jól megtanulni a Fr-t? Mármint h megértse egy Fr. is? Vagy így a kihagyással nem annyira jó?
2011. febr. 6. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem,így nem oké
2011. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
A jó nyelvtanulás titka a FOLYAMATOSSÁG! Én is azt vettem észre magamon, hogy ha intenzíven tanulsz, majd sokáig kihagyod, akkor kezdheted az egészet az elejéről!
2011. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh..:S Köszönöm mind kettőtöknek.. azt mondjátok hogy előröl kéne kezdenem? De meglenne már az alap, vagy rosszul gondolom?
2011. febr. 6. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy az első 3 hónap után lenne egy kis alapod, de ha utána kihagysz 9-et, akkor nagyon valószínű hogyha nemis teljesen előről kellene kezdened, de sokat kell majd ismételned. Az alapokat NAGYON komolyan kell venni, mert ha az nincs meg, akkor utána olyan, mint a házépítés. A házat is az alapokkal kezdik.
2011. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jó, én is csináltam így, hogy egy időben, mikor ráértem, egyfolytában tanultam, aztán nem értem rá, nem foglalkoztam vele, és utána kezdhettem újra az egészet...inkább lassabb ütemben, de folyamatosan tanuld, és mindig alaposan tanuld, azt az anyagot, amit átveszel, ne csak rohanj vele...én ezt is sokx csináltam:-(
2011. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek.. akkor lehet inkább majd iskola befejezése után neki állok tanulni folyamatosan, és így fejlesztem, mert olvasottak alapján addig hülyeség belekezdeni ha megszakításokkal tudom csak... :S
2011. febr. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!